Мирослава Карташова

Мирослава Карташова

Майбутня зірка народилася 1.10.1986 року у маленькому мальовничому українському містечку, у родині, де музику не просто любили, а й жили нею. Тож, не дивно, що вже у 6 років Мирослава вперше вийшла на сцену у якості співачки. Наполеглива, впевнена у собі й артистична, юна співачка з легкістю здобувала перемоги у різноманітних конкурсах та фестивалях, і мріяла про велику сцену.

У 2007 році молода та амбітна співачка вирушила до Києва, щоб почати підкорювати музичний Олімп. Та шлях до мрії виявився не таким вже й легким! Мирослава шукала свій стиль, свою манеру виконання, намагалася бути собою, а не приймати умови шоу-бізнесу, де майже всі співачки схожі одна на одну, як дві краплини води. Але Мирослава не зупинялася й продовжувала працювати над собою, адже вона була впевнена, що не продюсери та стилісти, а сама публіка обирає, кому аплодувати, а кому - ні.

Пісні у виконанні Мирослави Карташової увірвалися до ефірів популярних радіостанцій у 2012 році. Радіо «Шансон», Авторадіо, Ретро ФМ – ось далеко неповний перелік радіостанцій, на хвилях яких можна було почути голос молодої виконавиці. Публіка прийняла Мирославу, й співачка відчула, що недарма всі ці роки вона вперто йшла назустріч своїй аудиторії. Концерти, запрошення на інтерв`ю та зйомки, фото сесії, зустрічі з прихильниками. Тепер це все відбувалося не у мріях, а в реальному житті. А гучна перемога у престижному фестивалі «Шансон над Волгою» у 2013 році, лише підсилила віру  в себе. Це було перше Гран Прі у професійному житті співачки. Це була перша велика перемога! Та Мирослава не звикла спочивати на лаврах, і майже відразу по закінченні фестивалю, почала підготовку до одного з наймасштабніших фестивалів-конкурсів у Гамбурзі. Майже рік підготовки, й українка Мирослава Карташова стає володаркою Гран Прі фестивалю «По Гамбурскому счёту» («За Гамбурзьким рахунком»)!

Концертна діяльність співачки й популярність набирає обертів. Нині талановита співачка має своїх прихильників майже по всьому світу – від Німеччини до Америки, від Молдови до Канади. У 2017 році  захоплена публіка «Слов`янського Базару» у Вітебську відверто не бажала відпускати зі сцени чарівну гостю з України!

Сьогодні у творчому доробку Мирослави Карташової – два сольних альбоми, та цікава та розмаїта концертна програма з оригінальними постановками. Вдалий тур містами України змусив замислитися й про великий сольний концерт у столиці на одному з найбільших концертних майданчиків.

У репертуарі Мирослави – не тільки пісні відомих українських авторів, а й власні авторські пісні. Жіночий шансон – пронизливий, ліричний, ніжний і чуттєвий у виконанні Мирослави – це завжди маленьке диво. Кожна з її пісень- це маленька історія, яки прожила сама виконавиця. «Я не підглядаю на сторінки чужого життя»,- любить повторювати співачка. Кожен її вихід на сцену - це своєрідна сповідь жіночої душі, це відвертість і щирість, оздоблені оксамитовим тембром голосу.

Сьогодні Мирослава Карташова працює над новими піснями й новою програмою, гастролює Україною та поза її межами, й невдовзі на всіх прихильників чекає досить багато сюрпризів. Тендітна, чарівна, ніжна, але сильна й незалежна – Мирослава Карташова так схожа на нашу країну:  вільну й непереможну, у якої  все найкраще – ще попереду!                           

Медиа

Прочитано 48 раз
Другие материалы в этой категории: « COCOS
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

© 2014-2019 Life Records